Balta šalta kur dairais – kaip padėti odai? 2018-02-26 – Posted in: Blogas

Šalta…Dabar tai jau tikrai žiauriai šalta ir šildymą atsukame iki maksimumo… Nuo tokio šalčio kenčia mūsų veido oda, kurios nepaslepiam po kepurėm ar šalikais, o centrinis šildymas ją galutinai išsausina.

Nors veido oda ir plaukais patariame rūpintis kasdien, spaudžiant tokiems šalčiams – jiems ypatingai reikia jūsų meilės ?

Lūpos bus pirmoji veido dalis įspėjanti jus, kad jūsų odai trūksa drėgmės. Jei jos sausos ir pažeistos – pasirūpinkite jomis – išsirinkite mėgstamiausią – mėtų, kokosų ar vynuogių balzamą, kuris apsaugos lūpas puikiais sudėtyje esančiais aliejais.

Lūpų balzamas Mr Bear Family

 

O tuomet pasirūpinkite ir visa likusia veido oda.

Drėkinkite, drėkinkite, drėkinkite! Išsirinkite sau labiausiai tinkančią veido priemonę ir naudokite ją kasdien, net jei jūsų oda rieboka.

Mr Bear Family veido kremas

Mes rekomenduojame Mr Bear veido kremą, kadangi jo sudėtyje esantys natūralūs sviestai ir aliejai pamaitins ir apsaugos nuo išorės dirgiklių, tame tarpe ir nuo šalčio. Jei prieš tai pasinaudosite Mr Bear scrub‘u ir pašalinsite negyvas odos lasteles, oda jums tikrai už tai padėkos, o kremas turės galimybę geriau atslikti savo darbą.

DrK veido apsaugą galima naudoti kasdien, bet jis labai pravers spaudžiant tokiems šalčiams, ar esant sausose patalpose. Aliejaus pagrindo, bet ne riebus. Itin patogus naudoti – užpurškiate ir įmasažuojate į odą ar barzdą, nes jis puikiai tinka naudoti tiek barzdočiams, tiek ir skutantiems barzdą.

Dr K veido apsauga

Barzda žiemą jus sušildo – atsidėkokite jai rūpesčiu!!! Jei augindami barzdą nenaudojate barzdos aliejaus ( o be reikalo ?), bent jau žiemos laikotarpiu būtinai palepinkite savo barzdą aliejumi ar barzdos balzamu. Išsausėjusi oda ima niežėti, pleiskanoti, barzdos galiukai ima skilinėti. Barzdos aliejus ar balzamas sulaikys drėgmę barzdos plaukuose, pamaitins juos ir išlaikys sveikus.

Išsirinkite jums labiausiai patinkantį kvapą.