Dviašmenis skustuvas – kaip išsirinkti tinkamiausią? 2018-10-03 – Posted in: Blogas – Tags: , ,

Skustis dviašmeniu skustuvu sklandžiai reikia šiek tiek praktikos, tačiau tikrai greitai įgusite ir pamatysite, jog tikrai verta, nes pirma – skutimasis tikrai bus labai švarus, pavyks nusiskusti labai arti odos ir tam tikrai nereikės 5 peiliukų skustuvo galvutės, nes taip oda tik labiau suerzinama ir sudirginama.  Visų antra – keičiami skutimosi peiliukai (britvutės) žymiai pigiau kainuoja, na ir žinoma nepamirškite karmos taškų už saugomą gamtą ? Tad jeigu jau apsisprendėte – reikia išsirinkti sau patogiausią ir geriausią dviašmenį skustuvą.  Kuris bus jūsų favoritas? Spręsti tik jums. Štai keletas savybių ir patarimų pagal kuriuos galite išsirinkti.

Žinoma ne paskutinėje vietoje – išvaizda. Rinkitės koks skustuvas jums patraukliausias – chromuotas, baltas ar juodas, lygus ar raižytas, plastmasinis ar medinis, bet nepamirškite, kad už išvaizdos slepiasi ir kiti dalykai. Gumuota rankenėlė mažiau slys. Tą patį garantuoja ir raižyta rankenėlė.

Rankenėlės ilgis – standartiškai skustuvai turi trumpas arba prailgintas rankenėles. Ilgesnes rankenėles renkasi vyrai, kurių rankos didesnės arba tie kurie pereina nuo Mach3 skustuvo prie dviašmenio, kadangi skustuvus su ilgesne rankenėle galima paimti panašiai kaip Mach3 skustuvus, nes jų rankenėlė taip pat būna ilgesnė.

Taip pat gali skirtis ir skustuvų svoris. Sunkesnis skustuvas tiks, jei rankos sunkiau atsipalaiduoja skutantis, kažkiek dreba. Sunkesnis skustuvas padeda odai geriau sukibti su skustuvu, nepridedant jėgos.

Dviašmeniai skustuvai gali skirtis ir tuo, kaip į juos įdedamas peiliukas. Tai visiškai neįtakos jūsų skutimosi kokybės, tik patogumą pasikeičiant peiliuką. Kadangi peiliuką reikia keisti kas 5-7 skutimus, tam nebūtina teikti itin didelės reikšmės. Visais atvejais tai padaryti tikrai pakankamai paprasta.

Dviašmenis skustuvas atviromis šukomis skirtas jau įgudusiam skutimosi specialistui, kadangi yra agresyvesnis, skuta dar arčiau odos nei įprastas skustuvas. Taip pat puikiai tiks vyrams tankesne barzda, ilgesniems plaukams nuskusti, nes šukos padeda įstatyti plaukus skutimosi kryptimi. Iš tokio skustuvo daug lengviau pašalinsite jau nuskustus plaukus. Jei skutatės reguliariai – rekomenduoju rinktis dviašmenį skustuvą uždaromis šukomis.

Sėkmės išsirenkant savąjį tą VIENINTELĮ jums tinkantį dviašmenį skustuvą. Ir atminkite – geras skustuvas tik dalis sėkmingo skutimosi. Nepamirškite tinkamai paruošti odos prieš skutantis, 30 laipsnių skutimosi kampo ir trumpų, neagresyvių skutimosi  judesių. Visa tai kartu užtikrins sklandų skutimąsi.  O jei jau stringate – gal jau laikas pakeisti skutimosi peiliuką? 🙂