Išskirtinės dovanos iki 15 € 2019-12-08 – Posted in: Blogas

Ieškote išskirtinių dovanų, kurios neištuštintų jūsų piniginės? Štai keletas idėjų tiksiančių ir barzdotam ir skutančiam ir garbanotam ir plikam vyrui. O kai kurios puikiai tiks ir moterims 🙂

7.95 Natūralus Dr K šveičiamasis muilas

Dabar visi daugiau ar mažiau stengiamės suvartoti mažiau plastiko. Ši dovana puikiai tiks gamta besirūpinančiam ir dėl klimato kaitos pergyvenančiam draugui. Taip pat visiems, kuriems ne tas pats,ką deda ant savo odos. Muilas rankų darbo, pagamintas iš 100% natūralių augalinių aliejų,be SLS parabenų, dirbtinių kvapų ar konservantų. Nebandyta su gyvūnais. Pagaminta  laikantis griežtų ES kosmetikos gaminimo taisyklių. Muilas su medvilnės virvele, tiks patogiai pasikabinti duše, supakuotas visiškai perdirbamoje/biologiškai skaidomoje kartono pakuotėje. Yra ir kitų kvapų.

9 € Uppercut puodelis

Uppercut Deluxe kelioninis puodelis bus puiki dovana keliauti/turistauti mėgstančiam draugui, nors tinkamas naudoti ir namuose. Galima naudoti kavai/arbatai/kitiems mėgstamiems gėrimams arba skutimosi putai išsukti, todėl puikiai tiks minimalizmą mėgstantiems – vieną puodelį galima pritaikyti visur. Nesvarbu kam bus naudojamas – visada puikiai tiks pradėti naują dieną ir tuo pačiu prisiminti puodelio dovanotoją. Itin tvirtas, nesunaikinamas 🙂 – bus puikus kelionių draugas. Supakuotas popierinėje pakuotėje.

8.95 Trumpos medinės šukos HIPSTER

Dovana – draugui hipsteriui 🙂 Ilgaamžės, medinės su Hipster emblema, tiks barzdai ar galvos plaukams šukuoti. Nedidelės, tad tilps ir nešiotis kišenėje.

11.90 Floridos vanduo

Išskirtinis ir unikalus – Floridos vanduo, 1808 – ųjų metų kvapas, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims ir turintis daugybę paskirčių. Šiuo metu jis turi bent 20 panaudojimo būdų. Keli iš jų – naudoti, kaip kvapą; priemonę po skutimosi; plaukų toniką; priemonę prieš skutimąsi; priemonę nuo vabzdžių įkandimo ir t.t. Naudojamas kaip odos valiklis, nes puikiai nuvalo riebalus, bei uždaro poras. Gaivina odą. Naudojamas kaip plaukų tonikas suteiks plaukams papildomo žvilgesio, purumo, gaivumo, nuostabų citrusinių vaisių su prieskoniais ir šiek tiek aštrumo, kvapą. Galima įsigyti ir kelioninį variantą – 10 ml kiekį.

14.95 Kietasis odekolonas

Natūralus rankų darbo kietasis odekolonas šių laikų džentelmenams, tiems, kuriems svarbu kaip jie kvepia ir ką tepa ant savo odos. Kvepalai be alkoholio, odekolono pagrindas – kokosų sviestas ir simonsijų vaškas, tad puikiai įsigeria į odą, tuo pačiu ją pamaitina, neleidžia išdžiūti. Tuo tarpu kvapas ant odos lieka ilgesnį laiką, nei purškiamų alkoholio pagrindo kvepalų. Keli pabraukimai pirštu ir vėl kvepėsite gaiviai ir švariai. Idealaus dydžio patogi metalinė pakuotė, patogus atidarymas pirštu, galima patogiai nešiotis kišenėje ir atgaivinti kvapą dienos eigoje. Puikiai tiks pasiimti į kelionę. Taip pat tinka naudoti kaip priemonę po skutimosi.