Kaip pradėti auginti barzdą 2015-08-06 – Posted in: Blogas – Tags: ,

Kaip pradėti auginti barzdą? Kiek ilgai ją auginti? Ką daryti, kad barzda augtų? Kada pradėti kirpti? Šie ir kiti klausimai kyla kiekvienam vyrui, kuris nori pradėti arba pradėjo auginti barzdą. Čia rasite trumpą instrukciją – user manual’ą, kaip užsiauginti geriausią barzdą, ever!

Pradėkite nuo galvos

Tiksliau, nuo to kas yra jos viduje. Barzdos nebus, be vieno labai svarbaus ingridiento – pasiryžimo. Reikės ryžto nesustoti niežtint barzdai,  veriant aplinkinių žvilgsniams, draugų klausinėjant, ar matei save veidrody. Pasiruošę iššūkiui?!

Pamirškite savo skustuvą bent mėnesiui

Leiskite savo barzdai netrukdomai augti keturias savaites. Kadangi, teorija apie greitesnį kerpamų plaukų augimą nėra patvirtinta, tai palikite savo barzdą ramybėje. Nenuleiskite rankų ir nenukabinkite barzdos, jei atsiras tokių, kurie kiš jums savo skutimosi peiliukus. Kantrybė – vertybė. Taigi, pagaląskite savo skustuvą paskutinį kartą, švariai nusiskuskite, nes barzdą geriausia pradėti auginti nuo nulio – kaip ir paveikslą tapyti – nuo švaraus lapo. Niežulį malšinkite plaudami ir drėkindami odą. Nuo maždaug trečios savaitės galite pradėti naudoti kokybišką barzdos aliejų. Taip sumažinsite niežulį, suminkštinsite barzdos plaukus, neleisite jiems lūžinėti, pamaitinsite odą, atversite folikulus – skatinsite plaukų augimą.

Kas bus po mėnesio?

Sveikas atvykęs į barzdočių klubą! Jei trumpa, dar galite savaitę dvi paauginti. Jei ilgis pakankamas galite pradėti galvoti apie formą ir patrumpinimą. Pirmam barzdos suformavimui geriausia apsilankyti pas profesionalų barzdaskutį arba kirpėją, jei ne puikai tiks įprasta plaukų kirpimo mašinėlė. Tik nepersistenkite, pradėkite po truputį.

Barzdą reikia prižiūrėti

Gerai, kad tai daryti yra labai paprasta. Plaukite šampūnu, kaip ir galvą, o išdžiovinę, įtrinkite nuo šaknų link galiukų trupučiu barzdos aliejaus. Ir žinoma, šukuokite ir trumpinkite. Ir žinoma, kantrybės 🙂

Taigi, viskas labai paprasta …

  1. Prieš pradėdami – nusiskuskite
  2. Pasiryžkite bent mėnesį nieko nedaryti su barzda
  3. Galite pradėti auginti barzdą savo atostogų pradžioje – mažiau gąsdinsite kolegas 🙂
  4. Nepamirškite plauti ir drėkinti
  5. Paaugus barzdos plaukams pradėkite naudoti barzdos aliejų
  6. Pirmai šukuosenai – apsilankykite pas barzdaskutį
  7. Viską, ko reikės jūsų barzdai – rasite ČIA