Kaip užsiauginti ūsus 2015-10-12 – Posted in: Blogas – Tags: , ,

127-500x330Keletas patarimų tiems, kurie nori užsiauginti gražius riečiamus ūsus.

Kaip ir su barzda – reikės kantrybės ir poros mėnesių, kad suprastumėte, kiek potencialo turi jūsų ūsai 🙂

Tikri riečiami ūsai prasideda nuo vidurio

Taigi, palikite ūsus ramybėje pirmuosius porą mėnesių. Ramybėje, be jokio trumpinimo. Pradėjus jiems augti, netruksit pastebėti, kad plaukai auga kažkiek atsikišę virš jūsų viršutinės lūpos. Išlikite kantrūs ir nepasiduokite norui patrumpinti ūsus. Tikrieji riečiami ūsai prasideda nuo vidurio, kuomet plaukai yra stumiami į šonus nuo vidurio. Šis procesas vadinasi – treniravimas.

Treniruokite ūsus

Treniruoti galima keliais būdais. Pats paprasčiausias – šukavimas. Kai tik ūsai paaugs –  šukuokite juos kasdien. Tam labai tinka nedidelės šukos ūsams. Šukuokite nuo vidurio link lūpų galų, vieną pusę, po to kitą. Po kurio laiko plaukas pats pradės gulti į reikiamą pusę, o ne styroti virš lūpos. Taip pat, pastebėsite, kad pastovus šukavimas padės išvengti ūsų patekimo į burną 🙂 Procesą galite paspartinti pradėdami naudoti ūsų vašką, pvz šį, skirtą pradedantiesiems.

Galiausiai, net kai jau ūsų ilgis bus pakankamas suformuoti riestus ūsus, ir toliau nepamirškite treniravimo. Dabar jau tikrai jums reikės ūsų vaško, kad išlaikytų „rankenas“. Jei minkštesnio vaško pradedantiesiems nebeužtenka, išmėginkite kietesnį.  Šukomis paskirstykite ūsus į reikiamas puses, o pirštais ir vašku formuokite riestas „rankenas“.

Jei moteris nesibučiavo su ūsuotu vyru, ji nežino, kas yra tikras bučinys! 🙂