Odos puoselėjimas po skutimosi: „TAYLOR OF OLD BOND STREET“ apžvalga 2021-11-10 – Posted in: Blogas

Odos skutimas – nepaliaujama procedūra daugelio vyrų rutinoje. Skustuvu pašalinus plaukus nuo odos gali atsirasti sudirgimas, jautrumas, sausumas. Negana to, norisi, kad priemonės po skutimosi derėtų prie jūsų ir atspindėtų charakterį. Tad kokias priemones rinktis, kad oda būtų ne tik puoselėjama, bet ir maloniai kvepėtų?

„TAYLOR OF OLD BOND STREET“ – prabangus odos puoselėjimas po skutimosi

Norime trumpai pristatyti kelias mūsų TOP prekes. Svarbus vienijantis visų priemonių elementas tas, kad produktuose nėra alkoholio. Alkoholis veido priežiūroje yra vertinamas labai neigiamai, kadangi naudojant ilgainiui sukelia odos sausėjimą. Produktų sudėtis yra labai svarbu, siekiant išpuoselėti odą.

„Taylor of Old Bond Street“ – 150 metų kuriamas vyriškų prekių ženklas, įsikūręs prabangiame Londono regione, persmelktas klasikinio britų stiliaus ir elegancijos. Tai kruopščiai atrinkti ir daugiau nei per šimtmetį patikrinti produktai. Pristatome favoritus:

TAYLOR OF OLD BOND STREET SANTALMEDŽIO KVAPO PURŠKIAMAS LOSJONAS PO SKUTIMOSI

Losjonas nesausina, dezinfekuoja ir suteikia itin prabangų aromatą. Itin patogios 30 ml kelioninės talpos.

Viršutinės natos – palergonija, levanda,rozmarinas, skystas gintaras. Palaikomas gvazdikų, paparčio ir apelsinų žiedų, pačiulio, sandalmedžio. Sudėtyje yra kedro aliejaus, pelargonijų aliejaus, guajako medžio aliejaus, levandų eterinio aliejaus, pačiulių, rozmarino ir vetiverio aliejaus.

TAYLOR OF OLD BOND STREET DRĖKINANTIS KREMAS PO SKUTIMOSI ROYAL FOREST

Šis išskirtinai prabangaus kvapo kremas po skutimosi drėkina, minkština ir ramina nuskustą odą.

Galima naudoti visose kūno skutimo vietose.

Uoslė apgaubiama bergamotės, gintaro bei medžio kvapo.

TAYLOR OF OLD BOND STREET PURŠIAMAS LOSJONAS PO SKUTIMOSI ROYAL FOREST

Atgaivina, dezinfekuoja odą ir suteikia subtilų ir prabangų kvapą.

Kvapo viršutinės natos yra bergamotės, obuoliai, juodieji serbentai, uogos ir ananasai. Vidurinės natos: jazminai, rožės, beržas, patčiolis, juodieji pipirai. Apatinės natos: ąžuolo samanos, ambra, muskusas, vanilė

„Taylor of Old Bond Street“ prekės nenuvilia. Tai patikrinta elegancija ir vyriškumu alsuojantys kvapai. Puoselėkite savo odą kartu su kokybiškos sudėties prekėmis. Tai gali būti ir puiki praktiška dovana kiekvienam vyrui.