Reuzel skutimosi kremas – išbandytas 2018-09-27 – Posted in: Blogas – Tags: , , ,

Kaip žinote Reuzel daug metų garsėja savo pomadomis ir įvairiomis kitomis priemonėmis plaukams. Tačiau palyginti visai nesenai pristatė ir liniją barzdai bei skutimuisi. Reuzel pomados plaukams – puikios – tiek savo sudėtimi tiek kvapais. Svarbiausia išsirinkti sau tinkamiausią pagal savo šukuosenos ir plaukų tipą bei rezultatą, kurio norite pasiekti.

Tuo tarpu mes išbandėme Reuzel skutimosi kremą, norėdami įsitikinti ar ir skutimosi priemonės yra tokios pat kokybiškos ir puikios ir norime pasidalinti savo įžvalgomis su jumis. Gal tai padės jums išsirinkti tinkamą sau skutimosi kremą.

Pirmas geras dalykas apie Reuzel skutimosi kremą yra tai, kad jį galima tepti tiesiai ant odos rankomis ir iškart skustis. Nėra būtinybės naudoti skutimosi šepetėlio ir skutimosi indo. Žinoma, galima šį skutimosi kremą užsitepti ir su skutimosi šepetėliu, jei taip patogiau. Tik nesitikėkite, kad iš jo išsuksite standžią skutimosi putą – šis kremas tam nėra skirtas. Jis tinkamas naudoti jau tokios konsistencijos kokios yra indelyje.

Kaip galima matyti net nuotraukoje – Reuzel skutimosi kremas yra labai koncentruotas, šiek tiek riebus tad greitai neišdžiūva,  spėsite pilnai neskubėdami nusiskusti. Konsistencija tokia gera, slidi, kad skustuvas slysta tikrai puikiai, oda lieka pamaitinta ir tikrai jokių bėrimų ar odos suerzinimo.  Oda nusiskuto labai švariai ir liko švelni  ir lygi. Jei skubate, galima nieko nebenaudoti po skutimosi. Bet žinoma, čia kiekvienam reikėtų įsivertinti pagal savo odos tipą. Jei oda itin sausa, būtinai ją dar pamaitinkite po skutimosi.

Kvapas – na reikia pauostyti! Reuzel vis tik išlaiko savo vardą dėl puikių kvapų, skutimosi kremas – ne išimtis. Tikrai puikus gaivos ir švaros kvapas, ne per saldus.

Indelis – 95 gramai, patogus naudoti ar įsimesti į kelionę, kadangi papildomai nereikės įsidėti skutimosi šepetėlio. Pakankamai daug, kad užtektų ilgam. Prieš skutantis būtinai sudrėkinkite odą karštu vandeniu, tuomet skutimosi kremas ant odos pasidengs sklandžiai, tolygiai ir tikrai nereikės naudoti daug produkto.

Tikrai geras ir kokybiškas skutimosi kremas. Puikiai tiks nenaudojantiems ir nenorintiems naudoti skutimosi šepetėlio, sukti putos. Arba tiems rytams, kai skubate ir neturite tam laiko. Skutimasis labai lygus ir švarus, lieka puikus gaivos kvapas. Puiki dienos pradžia! Rekomenduojame.