Skutimosi aliejus – kam jo reikia? 2018-03-14 – Posted in: Blogas, Uncategorized – Tags: , , ,

Skutimosi aliejus buvo mano pirmasis ir pats geriausias atradimas naujai atrastame malonaus skutimosi pasaulyje ? Vis dar niekas jam neprilygsta. Aišku mėgstu visą malonų ritualą su skutimosi aliejumi, putos išsukimu ir aftershav‘u, bet jį palieku savaitgaliams, o kai reikia greitai ir gerai – visada po ranka skutimosi aliejus, kuris sueina ir kaip priemonė prieš skutimąsi ir po.

Didžiausias mitas ir neigiamas įsivaizdavimas apie skutimosi aliejų yra tas, jog dauguma galvoja, kad veidas po to atrodys, kaip blynas, t.y. gražus, blizgantis ir riebaluotas ? Nieko panašaus! Skutimosi aliejus sukurtas specialiai veido odai, ne blynams ? tad pagamintas iš keletos augalinių aliejų plius eterinių aliejų puikiam kvapui suteikti. Jokių chemikalų! (bet žinoma, atidžiai skaitykite sudėtį, mūsų parduotuvėje esančiuose aliejuose – jokių) Aliejus naudojamas prieš skutimąsi puikiai pamaitins odą ir paruoš ją skutimuisi, tad nusiskusti galėsite daug švariau, peiliukas slys sklandžiau, nesudirgins odos. Pradedantiesiems aliejus tikrai padės užtikrinti sklandų skutimąsi – išvengsite ar bent jau sumažinsite įsipjovimų skaičių iki minimumo. Taip pat tai puiki apsauga nuo įaugančių plaukų.

Skutimosi aliejus puiki išeitis ir keliaujantiems. Prireiks pasiimti tik skustuvą ir aliejaus buteliuką ir jis tiks kaip skutimosi priemonė ir kaip priemonė po skutimosi odai pamaitinti. Pajusite patys pagal odą – jei po skutimosi jaučiate tempimą, įmasažuokite dar šiek tiek (porą lašų) aliejaus ir nusiskutę. Jei pakankamai daug aliejaus užsitepėte prieš skutimąsi – tiek ir pakaks ? Geriausia dalis, kad skutimosi aliejaus užtenka labia ilgam, nes pakanka vos 3-4 lašų odai paruošti. Pirmiausia sudrėkinkite veidą šiltu vandeniu (geriausia skustis iš karto po dušo), tada įlašinkite kelis lašus aliejaus į delnus, patrinkite ir tolygiai įmasažuokite į veido odą. Jei skutantis jaučiate kad veidui trūksta drėgmės, nepadauginkite aliejaus, o tiesiog sudrėkinkite veidą vandeniu.

 

Išbandykite ir atrasite visai kitą skutimosi malonumą!

P.S. Skutimosi aliejaus neužteks tiek ilgam, jei jūsų antroji pusė atras, kaip gerai yra skustis naudojant aliejų 🙂

woman with shaved legs by pool