Nemokamas pristatymas nuo 49 EUR
Gavote ne tą prekę?

Jei nutiktų taip, kad gautumėte ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami elektroninį laišką (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę.

Grąžinimas

Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdami mums apie tai el. paštu info eta hipster.lt  per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei jos neatidarėte, nenaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės. Norėdami grąžinti prekę naudokitės kurjerių tarnybos paslaugomis arba AB „Lietuvos paštas“ registruotu paštu. Mes grąžinsime Jūsų pinigus pervesdami juos į Jūsų sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą prekę. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių  nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Panaudotos kokybiškos prekės negali būti grąžinamos.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę).
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo.
  • Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų grąžinimą mums. Prekės atgal nepriimamos, jei jos sugadintos prekių transportavimo metu iš kliento į mūsų ofisą.
Svarbi informacija

Mes sumokėsime visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, jeigu tai įvyko dėl mūsų klaidos. Tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ir bus pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime.