Dovanų idėjos barzdotam vyrui 2019-12-05 – Posted in: Blogas – Tags: , ,

Dovanų išrinkimas dažnai kelia galvos skausmą. Tad keletas patarimų, ką padovanoti barzdą auginančiam ir prižiūrinčiam vyrui.

DOVANOS IKI 20 EURŲ

Jeigu norite įsigyti dovaną iki 20 eurų ir norite praktiškos, sunaudojamos dovanos – Barzdočiui visada pravers barzdos aliejus, arba jei barzda ilgesnė – barzdos balzamas. Jeigu žmogus nėra itin artimas ir sunku išrinkti barzdos aliejaus kvapą, rekomenduojame rinktis bekvapį, kuris puikiai atliks barzdos aliejaus paskirtį ir nedirgins uoslės 🙂 Arba labiau tradicinius vyriškus kvapus, tokius kaip Edwin Jagger santalmedžio, arba Apothecary87 Original, kurio taip pat pagrindinės natos – santalmedžio.

Jeigu norite ilgaamžiškesnės dovanos – rinkitės dovanoti barzdos šukas arba šepetį. Šepetys tiks trumpesnės barzdos šeimininkui, padės auginti barzdos plaukus tinkama kryptimi, masažuos odą. Juo patogu įmasažuoti barzdos priemones. Šukos tiks ilgesnių barzdų savininkams, jos taip pat tiks ir galvos plaukams suformuoti.

Taip pat puiki dovana barzdočiui bus ir vienašmenis skustuvas, keičiamais ašmenimis, kuris puikiai tiks barzdai padailinti, ir tinkamai formuoti.

DOVANOS NUO 35 EURŲ

Jei jūsų biudžetas didesnis, nudžiuginkite barzdočius barzdos priežiūrai skirtais rinkiniais, kuriuose jie ras viską, ko reikia jų barzdai.

O jei turite neribotą biudžetą ir norite tikrai ypatingos ilgaamžės dovanos, išrinkite išskirtį vienašmenį skustuvą, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą.

Neapsakomai aštrus, tikslus, ypatingas peilis skutimuisi. Pilnai rankų darbo, pagamintas Vokietijoje, ašmenys pagaminti iš anglinio plieno, rankenėlė iš anglies pluošto. Ypatingas skustuvas – ypatingam žmogui.