Dovanų idėjos vyrams, neauginantiems barzdų 2020-12-13 – Posted in: Blogas – Tags: , ,

Ką padovanoti, jei žmogus nei barzdos skuta, nei labai ją augina, nes tiesiog nelabai auga? Na, reikia tikėtis, kad žmogus vis tik prausiasi ir kažkiek prisižiūri 🙂 (chacha), tad pravers visi kiti išnaudojami bet su barzdomis ar skutimusi nesusiję reikalai.

Marvis dantų pastų rinkinys – dovana, kurią aš pats mielai norėčiau gauti. Marvis pastos labai kokybiškos ir gali pasiūlyti tikrai itin išskirtinių skonių. Šis rinkinys – puiki proga išbandyti net septynis skirtingus skonius, ir išsirinkti savo mėgstamiausią. Juodoje dėžutėje, kurią tikrai negėda įteikti ir nesupakuotą.

Uppercut rinkiniaimetalinėse pakuotėse

Uppercut pasirūpino dovanomis, puikiai jas sukomplektavo ir uždarė į išskirtines metalines pakuotes. Puikios – sunaudojamos dovanos, tiksiančios kiekvienam vyrui. Vienas rinkinys švarai – su šampūnu, dušo želė ir pomada bei šukomis. Kitą įvertins tie, kurie visada apsidžiaugia dovanų gavę kojines 🙂

Kokybiškas manikiūro rinkinys – bus įvertintas ilgaamžiškų dovanų gerbėjo. Juk niekas nenervina labiau už atšipusias manikiūro žirklutes. Šis – itin kokybiškas vokiečių gamintojų rinkinys nenuvils ir tarnaus itin ilgai. Tiks ir draugui ar draugei veganei, nes dėkliukas pagamintas iš itin kokybiškos kamščiamedžio žievės.

Kosmetinė – puiki galimybė visas savo priemones tvarkingai laikyti vienoje vietoje, na ir žinoma kelionėse. Ši tvirta vyriškas kosmetinė su užtrauktuku, pagaminta iš tvirto audinio ir odos. Viduje – neperšlampančio audinio pamušalas. Tokia, kurią gal pagailėsi nusipirkti pats sau, bet visada apsidžiaugsi gavęs dovanų.

Na, o jei leidžia biudžetas – žinoma dovanokite kosmetinę ne tuščią – Valanti kaukė, lūpų balzamas, kokybiškos šukos ar kietieji kvepalai visada nudžiugins ir pravers.