6 Priežastys naudoti barzdos šepetį 2019-09-30 – Posted in: Blogas

Barzdos šepetys yra privalomas, jeigu rimtai žiūrite į savo barzdos auginimą ir norite turėti ją dailią ir tvarkingą. Jei planuojate tiesiog leisti barzdai augti “belekaip” tuomet žinoma, išsiversite ir be jo. Ir tame nieko blogo 🙂 Tačiau norintiems turėti geriausią barzdos versiją – visada rekomenduojame barzdos šepetį. Nes barzdos šepetys tai daug daugiau nei tik iššukuoti ir tvarkingai atrodantys plaukai.


1. Naudojant barzdos šepetį – barzda bus mažiau sausa ir mažiau niežės Daugelis pradedančių auginti barzdą susiduria su nepakeliamu odos niežėjimu, ypatingai pirminėje barzdos augimo stadijoje, kuomet odos natūralūs riebalai (sebumas) nespėja su didėjančiais plauko folikulais ir augančiais plaukais. To pasekoje, oda sausėja, atsiranda nepageidaujamos pleiskanos. Taigi šepetys šiuo atveju, padeda paskirstyti išsiskiriantį odos sebumą tolygiai per visus veido plaukus ir visą jų ilgį. Tai padeda išvengti išsausėjimo. O taip pat padeda išvengti riebalų kaupimosi vienoje vietoje prie šaknų – taigi padeda išvengti odos sudirgimo ar net spuogų. Jei naudojate barzdos aliejų – šepetys taip pat padės jį tolygiai paskirstyti. Tinkamas natūralių odos riebalų ar aliejaus paskirstymas suteiks barzdai sveiko blizgesio.

2. Barzdos šepetys padeda užtikrinti sklandžią kraujotaką.

Šukuodami veido plaukus barzdos šepečiu, užtikrinate sklandžią kraujotaką į plauko folikulus. Gera kraujotaka pasirūpina, kad būtiniausios maistinės medžiagos patektų į folikulus ir užtikrintų sveiko plauko augimą.

3. Šukavimas barzdos šepečiu padeda odai natūraliai atsinaujinti

Odos šukavimas, masažavimas ar šveitimas padeda odai išlikti sveikai, nepriklausomai nuo to ar tai oda po jūsų barzda ar ant kitos kūno vietos. Tai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios užkemša poras, dirgina odą ir trukdo efektyviai augti plaukams. Barzdos šepečio šereliai masažuoja odą, ją nušveičia pašalindama negyvas odos ląsteles.

4. Jūsų barzda atrodys storesnė ir pilnesnė

Šukuojant barzdą barzdos šepečiu, barzdos plaukai atsiskiria, todėl barzda atrodo pilnesnė. Taip pat šukuojant barzda įgauna natūralų blizgesį dėl tolygaus riebalų/aliejaus paskirstymo, tad atrodys sveikai. Ar barzdos šepetys paskatins barzdą augti greičiau nei visada? Nėra tokių mokslinių įrodymų 🙂 Tačiau, kaip ir minėjome ankščiau, šukavimas pagerins kraujo cirkuliaciją į plauko folikulus, o tai užtikrins gal ir ne greitesnį, bet tikrai sveikiau ir gražiau atrodančios barzdos augimą.

5. Barzdos šukavimas daro jūsų barzdą paklusnią

Jūsų barzdos folikulai greičiausiai turi savo nuomonę, kaip jie nori atrodyti ir į kurią pusę norėtų augti 🙂 Todėl, kai kurie barzdos plaukai gula dailiai ir tvarkingai, kai tuo tarpu kiti išsišoka iš bendros masės. Tada labai praverčia šepetys, kuris reguliariai šukuojant, treniruoja plauką kuria kryptimi jis turi augti ir tvarkingai įsilieti į bendrą barzdos šeimą:) Po kurio laiko treniruočių, net ir patys nepaklusniausi atsidurs savo vietoje, vos kartą juos perbraukus.

6. Barzdos šukavimas apsaugos barzdą nuo lūžinėjimo.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jog šukuodami barzdą barzdos šepečiu, apsaugosite ją nuo lūžinėjimo ir skilinėjančių plaukų galiukų dėl, kurių barzda pradeda atrodyti pasišiaušusi. Geriau skirkite laiką barzdos šukavimui ir išvenkite šios problemos, negu po to bandykite trumpinti skilinėjančius galus, kad atrodytų vienodai ir tvarkingai.

Sėkmės keliaujant tobulos barzdos link!