Barzdos aliejus 2015-08-06 – Posted in: Blogas – Tags: , ,

Barzdos aliejus – maitinamasis produktas sudarytas iš maitinamųjų aliejų ir eterinių aliejų, kurie suteikia malonų, ilgai išliekantį kvapą.

Nesvarbu, ar jūs tik dabar pradėjote auginti barzdą, ar ją auginate jau senai – jums reikia barzdos aliejaus, kad barzda atrodytų sveika, nepasišiaušusi, be pleiskanų, nelūžinėjanti, minkšta.

Oras, vanduo, plovimas sausina plaukus, išplauna aliejus, kuriuos natūraliai pagamina oda. Barzdos aliejus puikiai tiks pamaitinti plauką. Padėsite ne tik barzdai, bet ir veido odai. Sausa oda – sausa, pleiskanojanti barzda. Sveika oda – sveika barzda.

Kaip jau ir buvo minėta barzdos aliejaus pagrindą sudaro maitinamieji aliejai, kurie turi ne tik maitinamųjų savybių, bet dar ir antibakterinių (pvz. simondsijų, migdolų, argano). Kitas svarbus ingridientas – vitaminas E, naudingas mūsų odai. Beje tai ir natūralus konservantas – antioksidantas. Ir žinoma, eteriniai aliejai, kurie suteikia ilgai išliekantį kvapą. Tų kvapų yra pačių įvairiausių, tad kiekvienas ras sau tinkantį (ne tik sau, bet ir savo draugei ar žmonai!).

Turbūt daliai jūsų kyla klausimas, kaip atrodysit riebaluota, lyg pora mėnesių neplauta barzda. Skubu atsakyti – geri aliejai puikiai susigeria tiek į plauką tiek į odą, tad barzda neatrodys riebaluota.