Viskas apie skutimosi šepetėlius 2015-08-10 – Posted in: Blogas – Tags:

Geras skutimosi šepetėlis gali kilstelti jūsų skutimąsi į aukštesnį lygį. Jis padės padaryti standesnę putą, nuvalys ir pamasažuos veido odą, pakels barzdos plaukus, dėl to nusiskusite dar švariau. Be to, bus mažesnė tikimybė, kad ims įauginėti plaukai. Žinoma, skutimosi šepetėliai nėra visi vienodi, tai galėjote pastebėti ir dėl skirtingos kainos. Geriausi skutimosi šepetėliai yra gaminami iš barsuko šerių, kurie yra tuščiaviduriai, dėl ko sugeria daugiau vandens, o tai leidžia suplakti geresnę putą. skutimosi sepeteliai Norintys išleisti mažiau, gali įsigyti šerno šerių šepetėlį arba sintetinių šerių šepetėlį. Šerno šerių šepetėlis puikiai tiks pradedančiajam dėl savo mažesnės kainos. Taip pat, toks šepetėlis bus kietesnis, tad puta turėtų pasidaryti lengviau. Kitiems, toks šepetėlis geresnis, nes geriau nuvalo (žinoma ne purvą, o negyvas odos ląsteles) ir masažuoja odą. Šerno šeriai yra kietesni, nei barsuko, tuo tarpu barsuko – sugeria daugiau vandens. Vienas labiau pamasažuos odą, kitas bus švelnesnis, vienas padės greičiau suplakti putą, dėl didesnio vandens kiekio, su kitu, šis procesas bus ilgesnis. Tuo tarpu tarpinis varijantas būtų sintetinių (dažniausiai nailoninių) šerių šepetėlis, kuris yra kietesnis negu barsuko, bet sugeria daugiau vandens, nei šerno. www.hipster.lt parduotuvėje rasite visų šių rūšių šepetėlių – būtinai išmėginkite, o atsiradus klausimams – susisiekite.

Kaip naudoti skutimosi šepetėlį

Pirmiausia, šepetėlį gerai sušlapinkite (palikite pamirkti) po karštu vandeniu. Lengvai nuspauskite vandens perteklių ir padažykite šepetėlį į skutimosi muilą, kol gausite tirštą muilo pastą (ne burbulus ir dar ne putas). Tuo tarpu, jei naudojate kremą, tai truputį kremo užtepkite ant šerių. Skutimosi indelyje pradėkite sukti/plakti putą (iš tikrųjų tai ir sukimas ir plakimas vienu metu 🙂 ). Jei trūksta, įlašinkite keletą lašų vandens ir sukite toliau. Puta turi būti tiršta, kreminė, standi. Tepkite ant veido sukamiausiais judesiais. Jei ant veido puta pradeda džiūti, kietėti – puta dar negera – įlašinkite vandens ir sukite toliau.

Kaip prižiūrėti skutimosi šepetėlį

Po skutimosi šepetėlį gerai išplaukite, bet švelniai. Nukratykite vandenį, ir įstatykite šepetėlį į laikilį, t.y. šeriais žemyn. Taip džiovinamas ir laikomas šepetėlis nepraras savo formos. Jei visgi neturite laikiklio, laikykite šepetėlį pastatytą ant koto, bet nelaikykite paguldyto. Svarbu leisti šepetėliui gerai išdžiūti, tad drėgno nedėkite į dėžutę, kosmetinę ar labai mažą spintelę.