Reuzel poras sutraukiančios putos po skutimosi – apžvalga 2019-03-20 – Posted in: Uncategorized – Tags:

Kaip jau visi žinote – Reuzel kuria ne tik nerealaus kvapo pomadas, bet ir puikias priemones skutimuisi bei barzdai. Vienas iš naujausių jų produktų – poras sutraukiančios putos po skutimosi. Kadangi jau esu išbandęs jų skutimosi kremą bei losjoną po skutimosi, buvo tikrai įdomu išbandyti, kas tai per produktas ir kuo jis skiriasi nuo įprasto losjono po skutimosi.

Poras sutraukiančių putų sudėtis

Taigi, nusiskutau su Reuzel skutimosi kremu, nuvaliau kremo likučius drėgnu rankšluosčiu ir perėjau prie putų. Paėmus buteliuką jaučiasi, jog priemonė skysta – tai kaip gi tos putos atsiranda? Taigi, buteliukas viršuje turi įdomų dozavimo mechanizmą, tarsi tinklelį, dėl kurio skystis ir tampa putomis.

Dozavimo tinklelis

Patryniau nedidelį kiekį putų tarp delnų ir įmasažavau į žandus. Pirmiausia pajutau mėtų kvapą, o tada jau mėtas pajuto ir oda:) Jausmas malonus, vėsinantis. Putos- lengvos tekstūros ir greitai įsigėrė į odą.

Praėjus kelioms minutėms po naudojimo, priemonei visiškai išdžiuvus, nebuvo jausti sausumo ar odos įtemptumo. Oda buvo glotni. Putų kvapas palyginus švelnus, po kelių minučių vos juntamas, tad puikiai tiks tiems, kurie nemėgsta intensyvių kvapų. Man dėl intensyvesnio kvapo visai norėjosi ant viršaus dar panaudoti Reuzel losjono po skutimosi.

Tiks ir jautriai odai

Mano nuomone, tai puiki priemonė po skutimosi mėgstantiems ne senovinio tipo priemonę su daug alkoholio joje, bet švelnesnę, tačiau puikiai atliekančią tas pačias funkcijas, puikiai dezinfekuojančią, sutraukiančią poras, vėsinančią. Ši priemonė būtent tokia, tad tiks jautresnės odos savininkams.